Assistance Podhale
 • Pomoc drogowa Zakopane

  Profesjonalna obsługa klienta, pełne doświadczenie w zakresie pomocy drogowej i związanych z nią usług. Jesteśmy dostępni 24h
  Zadzwoń +48 666 113 510

AdiHol Krauzowicz

Pomoc drogowa w Zakopanem - skorzystaj z profesjonalnych usług

Auto pomoc Zakopane to usługa, która cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców potrzebujących dodatkowego wsparcia na drodze. Laweta to nieoceniona pomoc, która może przydać się każdemu, w najmniej oczekiwanym momencie. Przyjrzyjmy się ofercie z bliska.

Zakopane pomoc drogowa i jej krótka charakterystyka 

Pomoc drogowa Zakopane jest usługą stawiającą zadowolenie oraz bezpieczeństwo swoich klientów zawsze na pierwszym miejscu. W związku z tym każda auto laweta to sprzęt najwyższej jakości, który regularnie przechodzi różnego rodzaju serwisy, niezbędne naprawy, jak również przeglądy techniczne. Co więcej, na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że laweta Zakopane wyposażona jest w dodatkowe akcesoria zabezpieczające dla przewożonych pojazdów mechanicznych, takich jak m.in.: pasy, liny czy kliny. 

W szeregach naszej marki pracują jedynie wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy, którzy dbają o jakość wykonywanej pracy, jak również oferowaniu najbardziej korzystnych rozwiązań.

Szeroki zakres oferowanych usług

W ramach oferowanych usług nasi klienci mogą liczyć na ogromną liczbę wielu udogodnień, które niezwykle pomagają w przypadku awarii własnego samochodu. Do najbardziej popularnych zaliczyć należy m.in.:

 • holowanie,
 • wypożyczalnia samochodów,
 • parking,
 • likwidacja szkód,
 • warsztat samochodowy czynny przez 24 h,
 • transport,
 • wymiana opon,
 • dostarczenie paliwa.

Holowanie Zakopane to jedna z najbardziej podstawowych ofert. Oprócz tego, w przypadku awarii, kolizji czy wypadku drogowego, możemy korzystać z wielu innych, dodatkowych usług, przez co z łatwością uda nam się wyjść tzw. obronną ręką z niekomfortowej sytuacji na drodze. 

Pomoc drogowa Zakopane 24 h/ 7 dni w tygodniu 

Pomoc drogowa w Zakopanem jest czynna przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki temu zawsze możemy skorzystać z oferowanych usług. Co więcej, warto także zaznaczyć, że laweta Zakopane cennik oferuje niskie ceny, dzięki czemu bez najmniejszego zawahania się będziemy mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy, bez względu na dzień tygodnia oraz porę dnia czy nocy. 

Trwa ładowanie strony...