Assistance Podhale
  • Pomoc drogowa Rdzawka

    Profesjonalna obsługa klienta, pełne doświadczenie w zakresie pomocy drogowej i związanych z nią usług. Jesteśmy dostępni 24h
    Zadzwoń +48 666 113 510

AdiHol Krauzowicz

Pomoc drogowa, laweta Rdzawka - profesjonalne usługi

Pomoc drogowa Rdzawka to profesjonalna firma świadcząca usługi związane z pomocą drogową na terenie Rdzawki, Rabki-Zdrój, Nowego Targu oraz Zakopanego i okolic. Klienci mogą liczyć na szybkie i bezproblemowe odholowanie samochodu we wskazane miejsce. Dużym atutem firmy jest świadczenie pomocy drogowej przez cały rok, niezależnie od dnia tygodnia czy godziny, w której nastąpiła awaria.

Autoholowanie Rdzawka szybko i profesjonalnie

Niekiedy zdarzają się sytuacje, w których potrzebna jest natychmiastowa pomoc w holowaniu auta. Awaria może zdarzyć się wszędzie: w drodze do domu, na autostradzie, podczas weekendowego wyjazdu, dlatego warto mieć dostęp do zaufanej i sprawdzonej firmy, która świadczy usługi holowania. Pomoc drogowa Rdzawka jest rzetelnym partnerem, który prowadzi bardzo szeroki zakres tego typu usług. Autolaweta Rdzawka to nie tylko holowanie samochodu, ale takze profesjonalne doradztwo i pomoc klientowi na miejscu zdarzenia.

Rdzawka pomoc drogowa 24/7

Firma zajmuje się pomocą drogową na terenie Rdzawki oraz okolic. Do dyspozycji ma profesjonalne samochody, które szybko i bezpiecznie są w stanie przetransportować różne pojazdy. Duże doświadczenie pracowników firmy pozwala także na szybkie zdiagnozowanie problemu i doradztwo w zakresie zlokalizowana usterki oraz dostarczenie samochodu we właściwe miejsce.

Profesjonalna pomoc drogowa Rdzawka świadczy usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Ponadto Klienci mogą liczyć na pomoc w zakresie zdiagnozowania problemu, nawet kiedy wystąpi on na posesji właściciela. Pracownicy posiadają wszystkie niezbędne narzędzia oraz urządzenia, aby pomóc w zniwelowaniu drobnych problemów. W zakresie realizowanych usług autolawety Rdzawka jest nie tylko transport samochodu, ale również odpalanie awaryjne, pomoc drogowa, wymiana kół, pomoc po wypadkach i wynajem lawet. Auto pomoc Rdzawka posiada ugruntowaną pozycję na rynku, duże doświadczenie, a także bardzo bogaty warsztat, dzięki któremu ze spokojem i profesjonalizmem może pomóc każdemu klientowi. Pomoc drogowa Rdzawka świadczona jest nie tylko na terenie tej miejscowości, ale także okolic i całego województwa.

Trwa ładowanie strony...