Assistance Podhale
Gwarantujemy fachową pomoc

Holowanie - Nowy Targ

 

Holowanie pojazdów uszkodzonych po awarii

Nasza wyspecjalizowana firma czeka na Twoje zgłoszenie. Podejmujemy natychmiastowe działania, jesteśmy w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce awarii lub zdarzenia drogowego. Gwarantujemy fachową pomoc techniczną lub holowanie uszkodzonego pojazdu. Dysponujemy holownikami dostosowanymi do każdych utrudnień które mogą nas czekać przy załadunku oraz dodatkowym osprzętem takim jak wózki pod koła, zblocza, dodatkowe liny, zawiesia pasowe, wysięgniki holownicze i wiele innych.

Wyciąganie pojazdów z spoza drogi

Nawet najlepszym kierowcom zdarza się wpaść w poślizg. Wystarczy nadmierna prędkość, zwierzę na drodze, czy niebezpieczna sytuacja spowodowana przez innego kierowcę, aby auto wylądowało w rowie. Odpowiednim pomysłem jest zawsze zadzwonienie po pomoc drogową, aby pojazd z rowu wyciągnęli fachowcy. Zrobimy to szybko i bezpiecznie zarówno dla samego pojazdu, jak i otoczenia. Mamy do dyspozycji specjalistyczny sprzęt, który świetnie radzi sobie z pojazdami, które utknęły poza droga, w dużym błocie i głębokim śniegu, a dostęp do nich jest utrudniony lub otoczenie bardzo utrudnia powrót samochodu na jezdnie.

Holowanie do warsztatu

Dysponujemy siecią warsztatów, z którymi współpracujemy, dzięki czemu naprawa pojazdu jest ułatwiona . Jesteśmy w stanie odholować Twój uszkodzony samochód, załatwić naprawę oraz potrzebne części nawet w dni wolne od pracy lub porze nocnej. W momencie wypadku/kolizji otrzymasz od nas auto zastępcze.

Dojazd na terenie Podhala

Całodobowe holowanie aut . Zajmujemy się holowaniem aut osobowych, dostawczych, a także ciężarowych w wielu miastach. Do głównych miejscowości, w których oferujemy naszą pomoc, należą : Klikuszowa, Łopuszna, Harklowa, Szaflary, Bór, Gronków, Nowa Biała, Łapsze Wyżne, Dębno, Lasek, Pyzówka, Ludźmierz, Poronin, Bukowina Tatrzańska, Czarna Góra, Jurgów, Białka Tatrzańska, Groń, Piekielnik, Załuczne, Raba Wyżna, Rdzawka, Biały Dunajec, Czarny Dunajec a także Czorsztyn, Zakopane. Po złożeniu zawiadomienia staramy się niezwłocznie przybyć na miejsce zaistniałej kolizji lub wypadku. Zawsze informujemy o faktycznym czasie dojazdu aby klient nie był zawiedziony.

Holowanie z OC sprawcy. Na czym to polega ?

Jeśli Twoje auto zostało unieruchomione, nie można się nim poruszać ze względu na uszkodzenia lub policja zakazała dalszej jazdy zatrzymując dowód rejestracyjny w wyniku kolizji nie z Twojej winy-przysługuje Ci bezgotówkowa pomoc. Jesteśmy w stanie zapewnić ekspresowo i profesjonalnie holowanie samochodu z dowolnego miejsca, którego całkowite koszty zostaną przeniesione na sprawcę kolizji i pokryte z jego polisy OC. Wszystkie formalności załatwi za Ciebie nasza firma!

Z OC sprawcy otrzymasz również u nas pojazd zastępczy na cały okres likwidacji szkody, pomoc prawną, weryfikację kosztorysu oraz bezgotówkową naprawę.

Trwa ładowanie strony...