Assistance Podhale
Obsługa prawna, naprawa, odszkodowania

Centrum likwidacji szkód

Obsługa prawna

Nasza firma podjęła współprace z kancelariami prawnymi w celu jak najlepszej likwidacji szkód komunikacyjnych. Wiemy z doświadczenia, że sprawy odszkodowań często są bardzo zawiłe i nie zrozumiałe dla zwykłych ludzi którzy nie mieli z tym doczynienia. Ponadto firmy ubezpieczeniowe starają się za wszelką cenę wypłacić jak najniższe odszkodowanie szukając kruczków prawnych lub powołując się na przepisy których interpretacja często jest zupełnie inna. Wszelkiego rodzaju odszkodowania czy to zdrowotne czy na mieniu są na bieżąco sprawdzane i kontrolowane przez nasz sztab prawny aby uzyskać maksymalną kwotę, która jest należna.

Obsługa szkód komunikacyjnych

Jeden telefon. Wiele korzyści. Nasza firma prowadzi pełną obsługę szkody. Wsparcie na miejscu zdarzenia. Na podstawie uzyskanych informacji kompletujemy całą dokumentację i zgłaszamy szkodę. Jako pełnomocnik poszkodowanego kontaktujemy się z ubezpieczycielem i prowadzimy szkodę od początku do końca.

Szanując Państwa czas, dokładamy wszelkich starań, aby proces likwidacji szkody przebiegał szybko i sprawnie bez konieczności ciągłego angażowania w to klienta.

Według badań niezależnych firm statystycznych aż 95% odszkodowań jest zaniżonych. Kosztorysy, które są niekorzystne dla naszych klientów, bezpłatnie weryfikujemy z biegłymi rzeczoznawcami oraz informujemy ich na bieżąco jak w takiej sytuacji możemy pomóc aby uzyskać należne dopłaty do odszkodowania.

Naprawy powypadkowe

Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę szkody w tym także naprawy blacharsko-lakiernicze po kolizjach lub wypadkach. Klient zlecając nam naprawę może być pewny, że jego pojazd jest w dobrych rękach. Doświadczeni blacharze oraz lakiernicy znający się na swojej profesji zajmą się samochodem z pełną dokładnością i starannością.

Dopłaty do odszkodowań

Weryfikacja wysokości wypłaconego odszkodowania

Weryfikacja poprawności wykonania kosztorysu

Trwa ładowanie strony...