Assistance Podhale
  • Pomoc drogowa Poronin

    Profesjonalna obsługa klienta, pełne doświadczenie w zakresie pomocy drogowej i związanych z nią usług. Jesteśmy dostępni 24h
    Zadzwoń +48 666 113 510

AdiHol Krauzowicz

Profesjonalna pomoc drogowa - Poronin

Poronin pomoc drogowa to miejscowość, którą swoim zasięgiem działania obejmuje ADI-HOL Krauzowicz. Jesteśmy firmą, która zawsze jest gotowa do działania. Pracujemy w trybie 24/7. Zawsze kiedy tylko macie kłopoty z samochodem, nie zwlekajcie. Wystarczy tylko jeden telefon do naszej firmy, aby profesjonaliści pojawili się na miejscu zdarzenia oferując kompleksową obsługę każdemu klientowi.

Pomagamy każdemu kierowcy - niezależnie od tego, co dokładnie wydarzyło się na drodze. Jeżeli tylko będzie taka możliwość, wykonamy drobne naprawy na miejscu zdarzenia, aby przerwa w podróży nie trwała ogromnej ilości czasu. Może się jednak okazać, że usterka będzie poważniejsza i jej naprawa na miejscu zdarzenia nie będzie możliwa. Nasza laweta Poronin będzie w takim razie do Waszej dyspozycji. Odstawimy Wasz pojazd do każdego miejsca lub na parking strzeżony do naszej firmy, gdzie będzie oczekiwał na naprawę. Zapewniamy holowanie Poronin w niskiej cenie, więc warto zdecydować się na taką usługę, aby samochód mógł znaleźć się w bezpiecznym miejscu. Każdy z powierzonych nam pojazdów objęty jest fachową opieką i dodatkowo ubezpieczony w trakcie przewożenia z miejsca na miejsce.

Doświadczona auto pomoc Poronin

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat działa na rynku i radzi sobie tak naprawdę w każdej sytuacji. Wyciągamy auta z rowu, holujemy samochody, jakie brały udział w kolizji drogowej, dowozimy paliwo, a także pomagamy w wielu innych, kryzysowych sytuacjach. Autolaweta Poronin działa szybko i sprawnie w każdym przypadku.

ADI-HOL Krauzowicz to firma, która jest w stanie zaoferować także szereg usług dodatkowych. Jedną z nich jest transport pojazdów, jak również wsparcie w przypadku wymiany opon na drodze. Dzwońcie do nas nawet wtedy, jeżeli macie problem z odpaleniem samochodu na mrozie. Źle zatankowałeś paliwo? Pomożemy Wam spuścić złe paliwo, aby nie doprowadzić do uszkodzenia silnika.

ADI-HOL Krauzowicz to doświadczona firma, która radzi sobie w każdej sytuacji.

Trwa ładowanie strony...