Assistance Podhale
Transport, wymiana opon, paliwo...

Pozostałe usługi

Transport

Transport maszyn rolniczych oraz maszyn budowlanych. Wozimy lokalnie jak również tranportujemy na terenie Polski. Przewozimy traktory, koparki, walce, balowarki, przyczepy, zamiatarki i wiele innych.

Odpalanie pojazdów na mrozie

Awaryjne odpalanie pojazdów 12v oraz 24v na parkingach jak również w trudno dostepnych miejscach za pomoca przenośnych bosterów.

Dowóz paliwa

Gdy braknie Ci paliwa na trasie służymy pomocą. Zdarza się to rzadko lecz na zakopiance jest odcinek na którym przez 65km nie ma stacji beznynowej, jeśli źle obliczyłeś ile jeszcze możesz przejechać i stoisz na poboczu zadzwoń, pomożemy.

Spuszczanie paliwa

Źle zatankowane paliwo to bardzo częsty błąd w szczególności gdy tankujemy na innej stacji beznynowej niż zazwyczaj. Nasi fachowcy służą pomocą. Przyjedziemy, wypompujemy paliwo i  zatankujemy odpowiednie. Ważne jest aby nie odpalać samochodu po takim tankowaniu. Jeśli jednak auto zgasło w zwiazku z tym błędem, potrzebne będzie czyszczenie całego układu paliwowego.

Wymiana opon

Wjechałeś na dziurę i uszkodziłeś oponę? Zadzwoń! Przyjedziemy naprawimy oponę na miejscu, a jeśli naprawa będzie niemożliwa wymienimy oponę w profesjonalnym zakładzie wulkanizacyjnym.

Trwa ładowanie strony...