Assistance Podhale
  • Pomoc drogowa Niedzica

    Profesjonalna obsługa klienta, pełne doświadczenie w zakresie pomocy drogowej i związanych z nią usług. Jesteśmy dostępni 24h
    Zadzwoń +48 666 113 510

AdiHol Krauzowicz

Pomoc drogowa Niedzica - dostępność 24/7

Poszukujesz profesjonalnej pomocy drogowej w Niedzicy? Nasza firma Assistance Podhale oferuje szybką i niezawodną pomoc drogową 24h na dobę. Usługi obejmują holowanie, wypożyczalnię samochodów, transport oraz inne związane z awarią pojazdu. W Niedzicy pomoc drogowa jest tylko telefonem stacjonarnym. W razie potrzeby zapewniamy również wymianę opon i likwidację szkód komunikacyjnych. 

Laweta Niedzica - szybka reakcja i profesjonalna obsługa

W przypadku wypadku lub awarii laweta w Niedzicy od Assistance Podhale jest gotowa do działania. Oferujemy transport pojazdów, likwidację szkód i inne usługi związane z pomocą drogową. Nasza autolaweta Niedzica to gwarancja bezpiecznego i wygodnego przewozu Twojego samochodu. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doświadczonemu personelowi, twoje auto jest w dobrych rękach. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej!

Holowanie Niedzica - szybka pomoc, gdy najbardziej potrzebujesz

Złapałeś gumę? Auto odmówiło posłuszeństwa? Nasza usługa holowania w Niedzicy jest dostępna 24h na dobę! Oferujemy także wymianę opon, transport i inne usługi warsztatowe. Holowanie Niedzica nigdy nie było tak proste i wygodne. A jeśli potrzebujesz miejsca na przechowanie pojazdu, skorzystaj z naszego parkingu. 

Autolaweta Niedzica - bezpieczny i komfortowy transport

Potrzebujesz autolawety w Niedzicy? Assistance Podhale oferuje profesjonalny i szybki transport autolawetą. Nasza autolaweta Niedzica jest wyposażona w nowoczesne technologie, zapewniające bezpieczeństwo i komfort przewozu Twojego pojazdu. Oferujemy także indywidualne podejście i elastyczność w dostosowaniu się do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej na naszej stronie!

Auto pomoc Niedzica - kompleksowe usługi, gdy ich najbardziej potrzebujesz

Auto pomoc Niedzica to nie tylko holowanie! Oferujemy również wypożyczalnię samochodów, parking, likwidację szkód i warsztat dostępny 24h na dobę. Cokolwiek się wydarzy, Niedzica pomoc drogowa od Assistance Podhale jest tu, by Ci pomóc. Z nami nie musisz martwić się o nic - zajmujemy się wszystkim, co związane z Twoim pojazdem.

Trwa ładowanie strony...